Rock Solid Results
Computer Results by: Hamilton County XC Championships Noblesville, IN
ROCK SOLID RESULTS, INC. 3K - Middle School Chinquapin Ridge
October 13, 2010
OVERALL RESULTS: (Number finished = 65)
Place Team
Overall Pts Name Team Name Sex Yr Pace FINISH
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 1 RACHEL NICHWITZ HAMILTON SOUTHEASTERN F 8 05:54 11:00.1
2 2 TAYLOR ROGERS WESTFIELD F 8 06:07 11:24.2
3 3 KELSEY HARRIS CARMEL F 8 06:07 11:25.1
4 4 KENZI WILSON CARMEL F 6 06:09 11:29.2
5 5 EMMA MCCAUSLAND CLAY F 8 06:10 11:30.2
6 6 HANNAH BLYSTONE CLAY F 8 06:12 11:33.8
7 7 HALEY HARRIS CARMEL F 8 06:17 11:43.2
8 8 BAILEY COLEMAN HAMILTON SOUTHEASTERN F 7 06:18 11:46.3
9 9 MAGGIE JAHNS RIVERSIDE F 7 06:19 11:47.3
10 10 ADRIANNA MURPHY FISHERS F 8 06:20 11:49.3
11 11 SAMANTHA MILLER CARMEL F 7 06:20 11:49.6
12 12 DEVON LEAHY WESTFIELD F 7 06:23 11:55.3
13 13 MADDY GRENNES WESTFIELD F 7 06:24 11:56.3
14 14 JULIA PENA CREEKSIDE F 7 06:24 11:57.3
15 15 EMILY ASHBURN CARMEL F 6 06:25 11:58.4
16 16 TAYLOR BRAY HAMILTON SOUTHEASTERN F 7 06:26 12:00.1
17 17 MOLLY MCGUIRE CLAY F 7 06:27 12:01.6
18 18 CAYLA SHANK CARMEL F 7 06:28 12:03.9
19 19 ABBY CROUCH NOBLESVILLE F 8 06:28 12:04.7
20 20 STASIA MALLIN CREEKSIDE F 7 06:29 12:05.2
21 21 CHRSITEL RICHARD CREEKSIDE F 8 06:29 12:06.5
22 22 COURTNEY PFANSTIEL HAMILTON SOUTHEASTERN F 8 06:30 12:08.4
23 23 BRADY RILEY FISHERS F 7 06:31 12:09.2
24 24 MIKAELA HAKAMAA FISHERS F 8 06:31 12:09.6
25 25 EMMA AHLRICHS CLAY F 8 06:32 12:10.7
26 26 KATHERINE WILLIAMS HAMILTON HEIGHTS F 6 06:32 12:11.5
27 27 SIDNEY HARTWICK CLAY F 7 06:32 12:11.5
28 28 SARA KALTHOFF CREEKSIDE F 8 06:32 12:11.7
29 29 EMILY KMEC CARMEL F 7 06:32 12:12.2
30 30 TESSA PAPPAS NOBLESVILLE F 8 06:33 12:13.7
31 31 NIKOLE ELIASON FISHERS F 8 06:33 12:14.3
32 32 CARRIE LARSON CREEKSIDE F 7 06:35 12:16.4
33 33 CLAIRE CORVARI CLAY F 8 06:36 12:19.3
34 34 HANNAH BOOTH RIVERSIDE F 7 06:37 12:21.1
35 35 ALEXANDRA SCHULTZ CREEKSIDE F 8 06:38 12:22.5
36 36 ABBY MOZINGO RIVERSIDE F 8 06:38 12:23.3
37 37 STACEY MOROZOV CREEKSIDE F 7 06:40 12:27.2
38 38 DIANA GORIN CLAY F 8 06:42 12:29.8
39 39 KEELEY MILLER HAMILTON SOUTHEASTERN F 7 06:43 12:31.8
40 40 RUTH XING FISHERS F 8 06:43 12:32.6
41 41 HALEE RAE WILLIAMS FISHERS F 8 06:46 12:37.5
42 42 VICKI EVANS WESTFIELD F 8 06:46 12:38.3
43 43 RILEY SCHMITZ WESTFIELD F 8 06:49 12:43.4
44 44 PEYTON ALI NOBLESVILLE F 8 06:52 12:49.1
45 45 MELISSA BAKER NOBLESVILLE F 7 06:52 12:49.3
46 46 MEGAN LINE NOBLESVILLE F 8 06:54 12:52.0
47 47 MARYNA CLARK FISHERS F 8 06:57 12:58.7
48 48 SAM STENSLAND RIVERSIDE F 8 06:58 13:00.9
49 49 KATIE MYERS HAMILTON SOUTHEASTERN F 7 06:59 13:01.1
50 50 SIERRA WELCH HAMILTON HEIGHTS F 7 07:03 13:08.7
51 51 GRACE ANDRITSCH HAMILTON SOUTHEASTERN F 7 07:04 13:11.8
52 52 ANNIKA MABE WESTFIELD F 8 07:05 13:13.3
53 53 KELSEY GALVIN RIVERSIDE F 8 07:08 13:18.1
54 54 ALEXA GORDON NOBLESVILLE F 7 07:10 13:23.0
55 55 MOLLY MITCHELL HAMILTON HEIGHTS F 7 07:12 13:26.5
56 56 KINSEY SIMOS HAMILTON HEIGHTS F 7 07:13 13:28.6
57 57 BROOKE BAND HAMILTON HEIGHTS F 7 07:14 13:29.4
58 58 ERIN THOMAS WESTFIELD F 8 07:20 13:40.7
59 59 BRITTANY MAY RIVERSIDE F 8 07:21 13:42.5
60 60 ALIVIA PAVICH NOBLESVILLE F 7 07:31 14:01.9
61 61 CASSIE HOEKZEMA RIVERSIDE F 8 07:36 14:11.5
62 62 HALEY JORDAN HAMILTON HEIGHTS F 8 07:36 14:11.6
63 SARAH FEENEY SHERIDAN F 8 07:39 14:16.4
64 ALICIA HOLLINGSWORTH SHERIDAN F 6 08:01 14:57.6
65 63 BROOKE BONTREGER HAMILTON HEIGHTS F 7 08:05 15:04.6