Rock Solid Results
CREEKSIDE KICKOFF 2022 - TEAM RESULTS
--------------------------------------------------------------------------------
Girl's 8th Grade 3,000 Meter Race
--------------------------------------------------------------------------------
1. WESTFIELD
3 4 5 14 20 (23) (32) = 46
Alivia Lozier, Maggie Naas, Ella Bozarth, Sylvia Flynn, Taylor
McDonald, Samantha Plummer, Elyse Kim-Lassaux
2. CLAY
2 7 8 15 16 (21) (33) = 48
Annabel Pollert, Maija Gilhooly, Vera Griffin, Samantha Feys, Emma
Meisner, Ainsley Kosterhoff, Joya De Polo
3. CREEKSIDE
1 6 17 22 25 (27) (31) = 71
Larkin Taylor, Annabelle Inman, Emma Warner, Anna Yoon, Layla Abdo,
Mia Watson, Leila De Leon
4. RIVERSIDE
10 12 13 18 19 (35) (38) = 72
Ava Estrada, Aaliyah Hayes, Charlotte Lawrence, Jenna Love, Fedora
Hagenaars, Lily Sargent, Cameron Crum
5. FALL CREEK
9 11 28 30 41 (42) (43) = 119
Anna Irish, Kherington Patton, Eliza Bordenkecher, Ella Chesterfield,
Hadley Rago, Kaiya Cooper, Sanjana Thangavelu
6. CARMEL
24 29 37 39 40 = 169
Hanna Schaller, Emma Sofie Evers, Ella Griffin, Caroline Caffrey,
Jasmine Conley
7. FISHERS
26 34 36 44 45 (46) = 185
Braelynn Bodnar, Greta Scott, Scarlett Olson, Katie Bergman, Delaney
Wilson, Alison Svilenov
CREEKSIDE KICKOFF 2022
Girl's 8th Grade 3,000 Meter Race
Place TmPl Bib Name Team Yea Time Pace
===== ==== ===== ====================== ============================ === ======== =====
1 1 159 Larkin Taylor CREEKSIDE 8 11:37.85 6:15
2 2 88 Annabel Pollert CLAY 8 11:39.10 6:16
3 3 275 Alivia Lozier WESTFIELD 8 11:42.69 6:17
4 4 280 Maggie Naas WESTFIELD 8 11:47.66 6:20
5 5 258 Ella Bozarth WESTFIELD 8 11:52.86 6:23
6 6 130 Annabelle Inman CREEKSIDE 8 11:59.00 6:26
7 7 50 Maija Gilhooly CLAY 8 12:00.15 6:27
8 8 53 Vera Griffin CLAY 8 12:00.68 6:27
9 224 Kate Mumaw NOBLESVILLE EAST 8 12:16.13 6:35
10 9 188 Anna Irish FALL CREEK 8 12:26.04 6:41
11 10 239 Ava Estrada RIVERSIDE 8 12:36.59 6:46
12 220 Kenley Johnson NOBLESVILLE EAST 8 12:39.29 6:48
13 11 192 Kherington Patton FALL CREEK 8 12:40.39 6:48
14 12 244 Aaliyah Hayes RIVERSIDE 8 12:49.47 6:53
15 13 247 Charlotte Lawrence RIVERSIDE 8 12:55.47 6:56
16 14 265 Sylvia Flynn WESTFIELD 8 12:55.63 6:57
17 15 47 Samantha Feys CLAY 8 12:57.17 6:57
18 16 77 Emma Meisner CLAY 8 13:01.32 7:00
19 17 167 Emma Warner CREEKSIDE 8 13:11.14 7:05
20 18 248 Jenna Love RIVERSIDE 8 13:16.14 7:08
21 19 241 Fedora Hagenaars RIVERSIDE 8 13:16.46 7:08
22 20 278 Taylor McDonald WESTFIELD 8 13:23.50 7:12
23 21 65 Ainsley Kosterhoff CLAY 8 13:26.09 7:13
24 22 173 Anna Yoon CREEKSIDE 8 13:30.17 7:15
25 23 282 Samantha Plummer WESTFIELD 8 13:32.29 7:16
26 24 21 Hanna Schaller CARMEL 8 13:34.97 7:18
27 25 102 Layla Abdo CREEKSIDE 8 13:37.04 7:19
28 26 201 Braelynn Bodnar FISHERS 8 13:39.05 7:20
29 27 168 Mia Watson CREEKSIDE 8 13:40.73 7:21
30 28 177 Eliza Bordenkecher FALL CREEK 8 13:41.56 7:21
31 232 Sophia Shields NOBLESVILLE EAST 8 13:43.48 7:22
32 29 11 Emma Sofie Evers CARMEL 8 13:46.77 7:24
33 30 178 Ella Chesterfield FALL CREEK 8 13:51.09 7:26
34 31 113 Leila De Leon CREEKSIDE 8 13:52.40 7:27
35 32 271 Elyse Kim-Lassaux WESTFIELD 8 13:59.33 7:31
36 33 42 Joya De Polo CLAY 8 14:01.93 7:32
37 68 Malia Larger CLAY 8 14:08.46 7:36
38 59 Charlotte Hunter CLAY 8 14:13.31 7:38
39 124 Mary Grams CREEKSIDE 8 14:13.69 7:38
40 79 Akshita Mishra CLAY 8 14:16.67 7:40
41 34 208 Greta Scott FISHERS 8 14:16.68 7:40
42 39 Charlotte Dascoli CLAY 8 14:18.10 7:41
43 35 253 Lily Sargent RIVERSIDE 8 14:19.76 7:42
44 132 Kate Joyce CREEKSIDE 8 14:20.09 7:42
45 288 Claire Young WESTFIELD 8 14:20.29 7:42
46 211 Tatum Beal NOBLESVILLE EAST 8 14:21.32 7:43
47 62 Claira Keller CLAY 8 14:22.44 7:43
48 36 205 Scarlett Olson FISHERS 8 14:23.14 7:44
49 37 13 Ella Griffin CARMEL 8 14:23.71 7:44
50 136 Emma Langlais CREEKSIDE 8 14:33.78 7:49
51 284 Claudia Southworth WESTFIELD 8 14:36.85 7:51
52 38 238 Cameron Crum RIVERSIDE 8 14:46.34 7:56
53 39 4 Caroline Caffrey CARMEL 8 14:48.26 7:57
54 249 Gretchen Moore RIVERSIDE 8 14:50.80 7:58
55 28 Sadie Armstrong CLAY 8 14:54.42 8:00
56 120 Ella Fisher CREEKSIDE 8 14:55.60 8:01
57 263 Jill Ewing WESTFIELD 8 15:00.72 8:04
58 127 Devyn Hansen CREEKSIDE 8 15:03.38 8:05
59 40 6 Jasmine Conley CARMEL 8 15:14.21 8:11
60 41 194 Hadley Rago FALL CREEK 8 15:15.36 8:12
61 42 181 Kaiya Cooper FALL CREEK 8 15:16.65 8:12
62 360 Addison Walker ZIONSVILLE WEST 8 15:17.44 8:13
63 294 Isabella Glass ZIONSVILLE WEST 8 15:18.63 8:13
64 245 Alexis Hayes RIVERSIDE 8 15:25.00 8:17
65 43 198 Sanjana Thangavelu FALL CREEK 8 15:25.53 8:17
66 236 Mirabella Buffington RIVERSIDE 8 15:25.63 8:17
67 44 200 Katie Bergman FISHERS 8 15:31.05 8:20
68 246 Sidney Jarvis RIVERSIDE 8 15:36.31 8:23
69 56 Kate Hammond CLAY 8 15:39.22 8:24
70 45 210 Delaney Wilson FISHERS 8 15:40.81 8:25
71 43 Misha Desai CLAY 8 15:43.01 8:26
72 82 Emma Nichols CLAY 8 15:43.11 8:26
73 34 Claire Bennett CLAY 8 15:45.18 8:28
74 29 Andrea Arnal Guzman CLAY 8 15:50.22 8:30
75 357 Grace Roberts ZIONSVILLE WEST 8 15:53.17 8:32
76 121 Eliana Goddard CREEKSIDE 8 16:29.57 8:51
77 134 Sofia Khan CREEKSIDE 8 16:30.38 8:52
78 111 Sophie Collier CREEKSIDE 8 16:34.64 8:54
79 356 Hayden Pierce ZIONSVILLE WEST 8 17:20.96 9:19
80 46 209 Alison Svilenov FISHERS 8 17:40.34 9:29
81 283 Claire Shonkwiler WESTFIELD 8 17:47.57 9:33
82 158 Sofiya Tai CREEKSIDE 8 18:00.99 9:40
83 157 Olivia Stock CREEKSIDE 8 18:08.01 9:44
84 37 Chhavi Choudhary CLAY 8 18:14.59 9:48